دانلود زیرنویس فارسی فیلم Agilan 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Agilan 2023

4.3/10 647
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

هنگامی که یک اپراتور جرثقیل شروع به کنترل تجارت غیرقانونی در بندر می کند، با گانگستر دیگری درگیر می شود.

دانلود زیرنویس فارسی Agilan 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم پادشاه اقیانوس هند 2023

Persian subtitles for Agilan 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/03/25 قرار گرفت

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Agilan 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Agilan 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Agilan 2023 – آگیلان اپراتور جرثقیل کانتینری است که در بندر چنای کار می کند. او برای پارانتامن، یک قاچاقچی مواد مخدر، فعالیت های جنایی انجام می دهد و پارانتامن برای یک پادشاه خطرناک به نام کاپور کار می کند. کاپور با کانتینرهای قاچاق پول جعلی و واقعی سر و کار دارد. پس از اینکه یک افسر سارنگان با تعیین تکلیف ظروف پول های تقلبی مشکل ایجاد می کند، آگیلان به او شلیک می کند و او را می کشد و افراد آگیلان جسد او را داخل یک کیسه جسد می ریزند. رهبر اتحادیه، جاناناتان، از فعالیت های آگیلان عصبانی است و او را تهدید به حذف از اتحادیه می کند، اما آگیلان اذیت نمی شود. پارانتامان به آگیلان می‌گوید که سه «جوکر» (کارگران موقت) را بکشد که او آنها را برای قتل رهبر اتحادیه سازماندهی کرد. آگیلان و افرادش سعی می کنند آنها را بکشند، اما آنها به سمت یک ایستگاه پلیس تحت کنترل SI مدهوی فرار می کنند. با این حال، مدهوی برای آگیلان نیز کار می کند و آگیلان سه جوکر را تحت یک پرونده غیرقابل وثیقه دستگیر می کند.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم پادشاه اقیانوس هند 2023

آگیلان که با نام آگیلان: پادشاه اقیانوس هند نیز شناخته می‌شود، یک فیلم اکشن و مهیج به زبان تامیل هندی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی N. Kalyanakrishnan است. در این فیلم جایام راوی در نقش های دوگانه به عنوان پدر و پسر به همراه پریا باوانی شانکار و تانیا راویچندران در نقش های اصلی بازی می کنند. Sam C. S. موسیقی متن فیلم را ساخت در حالی که Screen Scene Media Entertainment تهیه کننده فیلم بود.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Agilan 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 219 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(