دانلود زیرنویس فارسی فیلم Christy 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Christy 2023

4.8/10 2,223
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

روی، پسر روستایی که در تحصیل شکست خورده است، به شهریه کریستی می‌پیوندد. آنها دوستان خوبی می شوند، اما بعداً وقتی کریستی در خارج از کشور شغل پیدا می کند، زندگی روی تغییر می کند.

دانلود زیرنویس فارسی Christy 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم کریستی

Persian subtitles for Christy 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/02/06 قرار گرفت

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Christy 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Christy 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Christy 2023 – داستان از سال 2007 شروع می شود و در پس زمینه زیبای پوور می گذرد. روی، دانش آموز استاندارد دوازدهم که علاقه ای به تحصیل ندارد، معمولاً کلاس ها را رها می کند و برای لذت بردن با دوستانش بیرون می رود و همچنین یک گروه رقص به نام “پسران پوور” راه اندازی می کند. او برای تحصیل با خواهر پدرش زندگی می کند. مادرش که می‌داند روی به طور منظم به مدرسه نمی‌رود، به او می‌گوید اگر در مورد درسش جدی نیست به خانه برگردد.

بنابراین عمه تصمیم می گیرد که روی را برای شهریه بفرستد. پس از این، روی برای دریافت شهریه به خانه یک معلم متوسطه به نام کریستی می رود. وقتی روی به خانه می آید، کریستی را می بیند که مثل یک زن دیوانه در اتاق نشسته و تمام عکس ها را پاره می کند. با دیدن آن ترسیده به خانه می آید و می گوید معلم دیوانه است و برای شهریه نمی رود. سپس روز بعد، در حالی که او به سمت کلیسا می رود، کریستی پیش او می آید و به او می گوید که فردا برای شهریه بیاید.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم کریستی 2023

کریستی (به انگلیسی: Christy) یک فیلم درام عاشقانه و رمانتیک هندی محصول ۲۰۲۳ است. این اولین کارگردانی آلوین هنری است و توسط بنیامین و جی آر ایندوگوپان بر اساس داستانی از آلوین هنری نوشته شده است. متیو توماس و مالاویکا موهانان به عنوان سرنخ های اصلی در آن حضور دارند. این فیلم تاکید می کند که بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. در 17 فوریه 2023 منتشر شد.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Christy 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 121 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(