دانلود زیرنویس فارسی فیلم Custody 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Custody 2023

7.9/10 3,696
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

پاسبان سیوا مأمور اسکورت یک شاهد از بازداشتگاه پلیس تا دادگاه می شود. به عنوان یک چرخش در طرح، سیوا می‌آموزد که کل اداره پلیس می‌خواهد شاهد مرده باشد و اجرای واقعی را شروع می‌کند.

دانلود زیرنویس فارسی Custody 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم حضانت 2023

Persian subtitles for Custody 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/03/20 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با HDRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Custody 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Custody 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Custody 2023 – در سال 1998، ای. با این حال، شیوا درگیر یک پرونده خشم جاده ای می شود و راجاسخار با نام مستعار “راجو”، یک گانگستر مخوف که کارهای کثیفی را برای CM Dakshayani و حزبش انجام می دهد، دستگیر می کند. جورج که توسط شیوا زندانی شده است، به او می گوید که او یک افسر CBI است که باید راجو را در دادگاه واقع در بنگلور در 48 ساعت تولید کند، زیرا راجو اطلاعات مفیدی در مورد دخالت داکشایانی در یک انفجار هماهنگ شده در مورامپودی دارد تا بتواند یک بمب را سرنگون کند. دولت ایالتی که توسط یک حزب منطقه ای اداره می شود. شیوا به ورقسه زنگ می زند و همین را تایید می کند.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم حضانت 2023

حضانت یک فیلم اکشن سیاسی مهیج محصول 2023 هند است که توسط Venkat Prabhu در اولین کارگردانی خود در تلوگو نوشته و کارگردانی شده است، در حالی که توسط Srinivasa Chitturi تحت Srinivasaa Silver Screen و Anji Industeries تولید شده است. در این فیلم ناگا چایتانیا، کریتی شتی، آرویند سوامی، پریامانی، آر. ساراتکومار و سامپات راج به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم به طور همزمان به زبان های تلوگو و تامیل فیلمبرداری شد.

 

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Custody 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 74 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(