دانلود زیرنویس فارسی فیلم Fear the Invisible Man 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Fear the Invisible Man 2023

3.8/10 305
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

یک بیوه جوان بریتانیایی به یک همکار قدیمی دانشکده پزشکی پناه می دهد، مردی که به نوعی خود را نامرئی کرده است. همانطور که انزوای او بیشتر می شود و سلامت عقلش درگیر می شود، او نقشه می کشد تا حکومتی از قتل و وحشت بی رویه را در سراسر شهر ایجاد کند ...

دانلود زیرنویس فارسی Fear the Invisible Man 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم از مرد نامرئی بترس 2023

Persian subtitles for Fear the Invisible Man 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/04/20 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WEB-DL اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Fear the Invisible Man 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Fear the Invisible Man 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Fear the Invisible Man 2023 – داستان در مورد خانم جوانی به همکار سابقش در دانشکده پزشکی پناه می دهد. او مردی است که توانسته خودش را نامرئی کند و نقشه می کشد با قتل و ارعاب شهر را در رعب و وحشت فرو برد و این زن تنها کسی است که از وجود او باخبر است.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم از مرد نامرئی بترس 2023

فیلم از مرد نامرئی بترس محصول سال 2023 کشور انگلیس به کارگردانی پاول دادبریج و نویسندگی داستان و فیلمنامه یلیپ دای، هلنا گرگلوا و مونیکا گرگلوا که به صورت مشترکا نگارش داستان و فیلمنامه این اثر سینمایی به کارگردانی پاول دادبریج بر عهده داشته اند. این فیلم سینمایی که با سرمایه گذاری سه استدیو فیلمسازی به نام های Hanover Pictures و Invisible Man the Movie و M and M Film Productions به تولید رسیده است در تاریخ 13 ژوئن 2023 از طریق آمازون نیز منتشر گردید. تمامی مراحل ضبط و تصویر برداری از سکانس های این اثر سینمایی نیز در جنوب کشور انگلستان صورت گرفته است و هنرپیشگانی چون دیوید هیمن، مایری کالوی، مارک آرنولد، گراهام فاکس، امیلی هیگ، مایک بکینگهام، وین گوردون، جو تاکر، دملزا اوسالیوان در این فیلم به هنرنمایی نیز پرداخته اند.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Fear the Invisible Man 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 136 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(