دانلود زیرنویس فارسی فیلم Fear the Night 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Fear the Night 2023

4.5/10 485
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

تس کهنه سرباز جنگی عراق را دنبال می کند، در حالی که آماده می شود تا پس از حمله گروهی از مهاجمان به خانه در مهمانی مجردی خواهرش، حمله کند و متوجه می شود که آنها مصمم هستند هیچ شاهدی را پشت سر نگذارند.

دانلود زیرنویس فارسی Fear the Night 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم از شب بترس 2023

Persian subtitles for Fear the Night 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/05/05 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WebDL ، WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Fear the Night 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Fear the Night 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Fear the Night 2023 – تس یک جانباز جنگ عراق و الکلی در حال بهبودی است که برای بهبودی به خانه بازگشته است. او رابطه پرتنشی با خواهرش بث دارد. با این حال، این دو به طور موقت آشتی کرده اند تا در جشن مجردی خواهر کوچکشان رز در مزرعه خانوادگی شرکت کنند. تس فقط شرکت اطراف خود را تحمل می کند زیرا از جمعیت و افرادی که در مهمانی شرکت می کنند بیزار است. برای جلوگیری از دردسر، تس از گروه فاصله می گیرد و مراقبان خانه را زیر نظر می گیرد و احساس می کند چیزی با آنها درست نیست. بث فکر می کند که فقط سروصدا می کند.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم از شب بترس 2023

ترس از شب (به انگلیسی: Fear the Night) یک فیلم اکشن و هیجان انگیز آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی و نویسندگی نیل لابوت است. مگی کیو، کت فاستر، تراویس همر و جیا کرواتین در این فیلم ایفای نقش می کنند.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Fear the Night 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 187 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(