ژانر‌ها: انیمیشن

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Monkey King 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Monkey King 2023

با الهام از یک داستان حماسی چینی، ترجمه شده به یک کمدی اکشن، یک میمون و مبارزه جادویی اش استیک با شیاطین، اژدهاها، خدایان و بزرگترین دشمن از همه - نفس میمون - مبارزه می کنند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil: Death Island 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil: Death Island 2023

D.S.O. مامور لئون اس. کندی در ماموریتی است تا دکتر آنتونیو تیلور را از دست آدم ربایان نجات دهد، زمانی که یک زن مرموز تعقیب او را خنثی می کند. در همین حال، B.S.A.A. مامور کریس ردفیلد در حال بررسی یک شیوع زامبی در سانفرانسیسکو است، ...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ruby Gillman, Teenage Kraken 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ruby Gillman, Teenage Kraken 2023

یک نوجوان خجالتی می‌آموزد که از یک خانواده سلطنتی افسانه‌ای از کراکن‌های دریایی افسانه‌ای می‌آید و سرنوشت او در اعماق آب‌هاست، که بزرگ‌تر از آن چیزی است که او می‌توانست تصور کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Nimona 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Nimona 2023

وقتی یک شوالیه در دنیای قرون وسطایی آینده‌نگرانه به خاطر جنایتی که مرتکب نشده است قرار می‌گیرد، تنها کسی که می‌تواند به او کمک کند بی‌گناهی خود را ثابت کند، نیمونا است -- یک نوجوان بداخلاق که اتفاقاً موجودی تغییر شکل است که قسم خورده است که او را نابود کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse 2023

مایلز مورالس در سراسر مولتی‌ورس منجنیق می‌رود، جایی که با تیمی از افراد عنکبوتی که وظیفه حفاظت از وجود آن را دارند، مواجه می‌شود. هنگامی که قهرمانان در مورد چگونگی مقابله با یک تهدید جدید با هم درگیر می شوند، مایلز باید معنای واقعی بودن را دوباره تعریف کند...

دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2023

برادران لاک پشت در حالی که برای به دست آوردن عشق شهر نیویورک تلاش می کنند در حالی که با ارتشی از جهش یافته ها روبرو می شوند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Lamya’s Poem 2021 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Lamya’s Poem 2021

دختر جوان پناهنده ای که از خشونت و جنگ فرار می کند، کتابی از شعر شاعر مشهور قرن سیزدهم، مولوی را پیدا می کند. این کتاب به دروازه ای جادویی تبدیل می شود که در آنجا با مولانا جوان در زمانی که او پناهنده بود ملاقات می کند و از جنگ های وحشتناک فرار می کند ...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Amazing Maurice 2022 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Amazing Maurice 2022

این داستان موریس، گربه‌ای احمق خیابانی را دنبال می‌کند که کلاهبرداری عالی پول‌سازی دارد. او یک بچه خنگ به نظر می رسد که پیپ بازی می کند و موش های زیادی دارد که به طرز عجیبی سواد دارند.