ژانر‌ها: عاشقانه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Past Lives 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Past Lives 2023

نورا و هه سونگ، دو دوست دوران کودکی که عمیقاً مرتبط هستند، پس از مهاجرت خانواده نورا از کره جنوبی، از هم جدا می شوند. بیست سال بعد، آنها برای یک هفته سرنوشت ساز دوباره گرد هم می آیند و با عقاید عشق و سرنوشت روبرو می شوند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Red, White & Royal Blue 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Red, White & Royal Blue 2023

زمانی که خصومت بین پسر رئیس جمهور آمریکا و شاهزاده بریتانیا تهدید به ایجاد شکاف در روابط ایالات متحده و بریتانیا می شود، آن دو مجبور به آتش بس مرحله ای می شوند که جرقه های عمیق تری را می زند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم No Hard Feelings 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم No Hard Feelings 2023

مدی در آستانه از دست دادن خانه‌اش، یک فهرست شغلی جذاب پیدا می‌کند: والدین هلیکوپتری به دنبال کسی هستند تا پسر 19 ساله درونگرا خود را قبل از دانشگاه از پوسته‌اش بیرون بیاورد. او یک تابستان فرصت دارد تا او را مرد یا مرد کند...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Anni Manchi Sakunamule 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Anni Manchi Sakunamule 2023

پسری که در زندگی بسیار خوشبین است، اگرچه شکست بزرگی است، عاشق دختری می شود. هیچ رابطه خوبی بین دو خانواده وجود ندارد. این دو سعی می کنند از اعضای خانواده خود برای عروسی رضایت بگیرند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Asteroid City 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Asteroid City 2023

دنبال کردن نویسنده ای در نمایشنامه تخیلی مشهور جهان درباره پدری عزادار که با خانواده شیفته فناوری خود به شهر کوچک سیارکی روستایی سفر می کند تا در یک رویداد رصد ستارگان رقابت کند، اما جهان بینی او برای همیشه مختل می شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Sulaikha Manzil 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Sulaikha Manzil 2023

هنگامی که ازدواج بین هالا و امین در یک بازه زمانی کوتاه با زمان بسیار کمی برای آماده سازی تصمیم گیری می شود، منجر به سواری دراماتیک بین خانواده ها می شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Love Birds 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Love Birds 2023

زوج‌های امروزی از پیشینه‌های متفاوتی می‌آیند و سبک زندگی مستقلی دارند. اما استقلال آنها منجر به اصطکاک بین آنها می شود، چه چیزی آنها را کنار هم نگه می دارد؟

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Kalyanam Kamaneeyam 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Kalyanam Kamaneeyam 2023

عشق برای سیوا و سروتی به ازدواج شکوفا می شود، اما سیوا بیکار است و تلاش های او در تلاش برای یافتن شغل مورد توجه Sruthi قرار نمی گیرد، که منجر به پیچیدگی در روابط آنها می شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Zara Hatke Zara Bach Ke 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Zara Hatke Zara Bach Ke 2023

زوجی را دنبال می‌کند که می‌خواهند خانه‌ای برای خود دور از خانواده‌شان داشته باشند و از برنامه شاخص دولت هند پرادهان مانتری آواس یوجانا (PMAY) برای دریافت آن استفاده کنند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Robots 2023 زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Robots 2023

چارلز یک زن زن است در حالی که الین یک جوینده طلا است. این دو، انسانیت را زمانی یاد می‌گیرند که مجبور شوند با هم متحد شوند و به دنبال دو ربات باشند.