دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellraiser: Hellworld 2005

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellraiser: Hellworld 2005

4.2/10 11,219
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

گیمرهایی که بر اساس فیلم‌های «Hellraiser» یک MMORPG بازی می‌کنند، پس از دعوت شدن به یک هیاهو، جان خود را در خطر می‌بینند، که میزبان آن قصد دارد حقیقت پشت افسانه‌های Cenobite را به آنها نشان دهد.

 • زبان
 • مدت زمان 1 ساعت و 31 دقیقه
 • بودجه 3,000,000 دلار
 • رده سنی R

دانلود زیرنویس فارسی Hellraiser: Hellworld 2005 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی برپاخیزان جهنم: رستاخیز(دنیای جهنمی) 2005

Persian subtitles for Hellraiser: Hellworld 2005

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/01 قرار گرفت

تمامی زیرنویس های موجود اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellraiser: Hellworld 2005

داستان فیلم: Hellraiser: Hellworld 2005

گروهی از جوانان معتاد به انجام یک بازی کامپیوتری آنلاین به نام Hellworld هستند که بر اساس مجموعه Hellraiser ساخته شده است. آدام در این بازی بسیار وسواس داشت و در نهایت پس از غرق شدن بیش از حد در بازی، خودکشی کرد. در مراسم تشییع جنازه، پنج دوست باقی مانده خود را به خاطر عدم جلوگیری از خودکشی آدام سرزنش می کنند.

دو سال بعد، آنها پس از دریافت دعوت از طریق بازی، در یک مهمانی خصوصی Hellworld در یک عمارت قدیمی شرکت کردند. مایک، دریک و آلیسون مشتاق مهمانی هستند، در حالی که چلسی با اکراه آنها را همراهی می کند. جیک که هنوز از مرگ آدام بسیار مضطرب است، تنها پس از اینکه یک بازیکن زن Hellworld که با او دوستی آنلاین برقرار کرده است، از او می‌خواهد که شرکت کند تا بتوانند ملاقات کنند، حاضر می‌شود. میزبان مهمانی میانسال از گروه پنج نفری صمیمانه استقبال می‌کند، که به آنها نوشیدنی می‌دهد، اطراف عمارت را به آنها نشان می‌دهد (که گفته می‌شود صومعه و آسایشگاه سابق نیز توسط فیلیپ لمارچند ساخته شده است)، و تلفن‌های همراه برای برقراری ارتباط با مهمانان دیگر در اختیارشان قرار می‌دهد.

 

درباره فیلم: برپاخیزان جهنم: رستاخیز(دنیای جهنمی) 2005

Hellraiser: Hellworld (همچنین با نام Hellraiser VIII: Hellworld نیز شناخته می شود) یک فیلم ترسناک ماوراء طبیعی به کارگردانی ریک بوتا است که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. این هشتمین قسمت از مجموعه Hellraiser است. فیلمنامه دنیای جهنمی بر اساس داستان کوتاهی به نام «تاریکی نمی تواند نفس بکشد» نوشته جوئل سوآسون ساخته شده است و در ابتدا به عنوان یک فیلم Hellraiser برنامه ریزی نشده بود و در آن قالب بازسازی شد. Hellraiser: Hellworld در 6 سپتامبر 2005، پس از چند جشنواره فیلم کوچک و نمایش خصوصی، مستقیماً به صورت DVD در ایالات متحده منتشر شد.

در این فیلم لنس هنریکسن در نقش میزبان بازی می کند. در ابتدا از هنریکسن برای ایفای نقش فرانک کاتن در اولین فیلم این مجموعه، Hellraiser، دعوت شده بود. هنریکسن این پیشنهاد را رد کرد و به نفع یک نقش اصلی در فیلم هیجان انگیز خون آشام نزدیک به تاریکی (1987) بود.

شما می توانید زیرنویس فارسی این فیلم را از لینک زیر دانلود نمایید.

 • 0
 • 166 views
 • باکس دانلود
 • فیلم های مشابه
 • دیدگاه ها0
 • عوامل و بازیگران
 • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(