دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellraiser: Judgment 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellraiser: Judgment 2018

4.3/10 6,214
20نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

کارآگاهان شان و دیوید کارتر در حال بررسی پرونده هستند تا یک قاتل زنجیره ای وحشتناک را پیدا کنند که شهر را به وحشت انداخته است. با پیوستن به نیروهای کارآگاه کریستین اجرتون، آنها در پیچ و خم مارپیچی وحشت که ممکن است متعلق به این دنیا نباشد، عمیق‌تر حفاری می‌کنند.

 • زبان
 • مدت زمان 1 ساعت و 21 دقیقه
 • بودجه 350,000 دلار
 • رده سنی Not Rated

دانلود زیرنویس فارسی Hellraiser: Judgment 2018 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی برپاخیزان جهنم: قیامت (روز داوری) 2018

Persian subtitles for Hellraiser: Judgment 2018

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/01 قرار گرفت

تمامی زیرنویس های موجود اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellraiser: Judgment 2018

داستان فیلم: Hellraiser: Judgment 2018

در جهنم، پین هد از فرقه سنوبیت و ممیز تفتیش عقاید استیگی در حال بحث در مورد چگونگی انطباق روش‌های برداشت روح در مواجهه با پیشرفت تکنولوژی بشری هستند که پیکربندی‌ها – دروازه‌های ورود به جهنم – را منسوخ می‌کند. در همین حال بر روی زمین، سه کارآگاه – برادران شان و دیوید کارتر و کریستین اجرتون – در مورد یک قاتل زنجیره ای به نام Preceptor تحقیق می کنند که قتل های او بر اساس ده فرمان است.

ارتباط با یکی از قربانیان، کارآگاهان را به کارل واتکینز، یک جنایتکار محلی که در نزدیکی یک خانه متروکه ناپدید شد، هدایت می کند. شان به آنجا می رود و هوشیاری خود را از دست می دهد و در قلمرو تفتیش عقاید Stygian در جهنم بیدار می شود. در حالی که تفتیش عقاید آماده می شود تا حکمی در مورد گناهان شان صادر کند، فرشته جوفیل مداخله می کند و به آنها می گوید که او را آزاد کنند. شان با یک جعبه پازل دزدیده شده از قلمرو فرار می کند و حسابرس از پین هد در این مورد راهنمایی می خواهد. شان و برادرش برای جستجوی خانه باز می گردند و هیچ اثری از جهنم یا تفتیش عقاید پیدا نمی کنند. در آن شب او توسط رؤیاهایی از سنوبیت ها و ساکنان جهنم تسخیر شده است که به هر کسی که جعبه را باز کند وعده “قضاوت و رستگاری” می دهد.

 

درباره فیلم: برپاخیزان جهنم: قیامت (روز داوری) 2018

Hellraiser: Judgment یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۱۸ به نویسندگی و کارگردانی گری جی. تونیکلیف است که بر اساس شخصیت های خلق شده توسط کلایو بارکر ساخته شده است. دهمین قسمت از مجموعه فیلم Hellraiser، این فیلم با بازی دیمون کارنی، رندی وین، الکساندرا هریس، هدر لانگنکمپ، و پل تی. تیلور، و محوریت سه کارآگاه پلیس است که در تحقیقات یک سری از قتل ها، با ساکنان شهر روبرو می شوند. جهنم. این فیلم با معرفی یک جناح جدید از جهنم، جهان داستانی را گسترش می دهد: تفتیش عقاید Stygian. در حالی که سنوبیت ها لذت های سادومازوخیستی را به انسان هایی که وارد سلطه آنها می شوند ارائه می دهند، تفتیش عقاید روح گناهکاران را پردازش می کند. تونیکلیف نقش ممیز تفتیش عقاید را بازی می کند که نقش برجسته ای در این فیلم دارد.

شما می توانید زیرنویس فارسی این فیلم را از لینک زیر دانلود نمایید.

 • 0
 • 642 views
 • باکس دانلود
 • فیلم های مشابه
 • دیدگاه ها0
 • عوامل و بازیگران
 • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(