دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellraiser: Revelations 2011

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellraiser: Revelations 2011

2.7/10 8,300
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

دو دوست دانشگاهی ناخواسته پین ​​هد و عواملش را آزاد می کنند.

دانلود زیرنویس فارسی Hellraiser: Revelations 2011 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی برپاخیزان جهنم: انقلاب 2011

Persian subtitles for Hellraiser: Revelations 2011

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/01 قرار گرفت

تمامی زیرنویس های موجود اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hellraiser: Revelations 2011

داستان فیلم: Hellraiser: Revelations 2011

استیون کریون و نیکو بردلی از خانه فرار می کنند و به مکزیک سفر می کنند و در آنجا از خود در حال شرکت در مهمانی مستانه چندین روزه قبل از ناپدید شدن فیلم می گیرند. مقامات مکزیکی وسایل خود را به والدین خود پس می دهند، از جمله یک فیلم ضبط شده توسط استیون که آخرین لحظات آنها را مستند می کند و یک جعبه پازل تزئین شده.

یک سال بعد خانواده دو پسر مفقود شده برای شام دور هم جمع می شوند. تنش ها زمانی افزایش می یابد که اِما، خواهر استیون و دوست دختر نیکو، از عدم بسته شدن آنها ابراز ناامیدی می کند. او از مادرش می خواهد که محتویات نوار ویدئویی استیون را که او با وسواس در خلوت تماشا کرده است، فاش کند. بعداً، اما نگاهی مخفیانه به نوار می‌اندازد که نشان می‌دهد استیون و نیکو دختری را در یک بار می‌برند. یک فلاش بک نشان می دهد که نیکو دختر را در حین داشتن رابطه جنسی در توالت بار به قتل رسانده و بعداً تهدید کرده است که استیون را در قتل نقش دارد تا او را مجبور کند به “تعطیلات” خود با هم ادامه دهند. نیکو بعداً جعبه‌ی پازل را از یک ولگرد دریافت می‌کند، که آن را به نیکو پیشنهاد می‌کند تا تجربه‌ای جدید از تجربه حسی را تجربه کند.

 

درباره فیلم: برپاخیزان جهنم: انقلاب 2011

Hellraiser: Revelations یک فیلم ترسناک محصول 2011 به نویسندگی گری جی. تونیکلیف و کارگردانی ویکتور گارسیا است. این نهمین فیلم از مجموعه فیلم های Hellraiser است. این داستان سرنوشت دو دوست را دنبال می کند که جعبه پازلی را کشف می کنند که دروازه ای را به قلمرویی باز می کند که در آن هیولاهای سادومازوخیستی به نام سنوبیت ها زندگی می کنند.

این فیلم در عرض چند هفته تولید شد و دلیل آن این بود که Dimension Films مجبور بود فیلم دیگری Hellraiser را اکران کند یا در خطر از دست دادن حقوق مجموعه فیلم باشد. با توجه به زمان چرخش سریع و تولید عجله‌ای، داگ بردلی، ستاره سریال از شرکت در آن خودداری کرد، و این اولین ورودی در مجموعه‌ای بود که در آن نقش Pinhead را بازی نمی‌کرد.

شما می توانید زیرنویس فارسی این فیلم را از لینک زیر دانلود نمایید.

  • 0
  • 280 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(