دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Am Not Alone 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Am Not Alone 2019

7.8/10 304
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

در عید پاک 2018، مردی کوله‌پشتی به سر می‌گذارد تا در سراسر ارمنستان قدم بزند. ماموریت او الهام بخشیدن به یک انقلاب مخملی است که می تواند رژیم فاسدی را که از قدرت مطلق در این کشور پس از شوروی برخوردار است، سرنگون کند.

دانلود زیرنویس فارسی I Am Not Alone 2019 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم من تنها نیستم 2021

Persian subtitles for I Am Not Alone 2019

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/10/20 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Am Not Alone 2019

داستان زیرنویس فارسی فیلم I Am Not Alone 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Am Not Alone 2019 – در عید پاک 2018، مردی کوله‌پشتی به سر می‌گذارد تا در سراسر ارمنستان قدم بزند. ماموریت او الهام بخشیدن به یک انقلاب مخملی است که می تواند رژیم فاسدی را که از قدرت مطلق در این کشور پس از شوروی برخوردار است، سرنگون کند

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم من تنها نیستم 2019

من تنها نیستم (ارمنی: Ես մենակ չեմ؛ انگلیسی: I Am Not Alone) یک مستند ۹۳ دقیقه‌ای به کارگردانی گارین هوانیسیان است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این فیلم نیکول پاشینیان، سیاستمدار ارمنستانی و نقش وی در انقلاب ۲۰۱۸ ارمنستان را به نمایش می‌گذارد.

موسیقی این فیلم توسط سرژ تانکیان خلق شده‌است که همچنین به عنوان تهیه‌کننده در این فیلم حضور داشته‌است. premiere این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۱۹ صورت گرفت که در جایزه منتخب مردمی بخش مستند به مقام دوم دست یافت.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم I Am Not Alone 2019 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 547 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(