دانلود زیرنویس فارسی فیلم Joy Ride 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Joy Ride 2023

6.7/10 8,041
75نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

چهار دوست چینی-آمریکایی را دنبال می کند که با هم پیوند می خورند و حقیقت معنای شناخت و دوست داشتن شما را کشف می کنند، در حالی که آنها در جستجوی یکی از مادران خود در چین سفر می کنند.

دانلود زیرنویس فارسی Joy Ride 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم جوی راید 2023

Persian subtitles for Joy Ride 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/05/13 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WEB-DL , WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Joy Ride 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Joy Ride 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Joy Ride 2023 – آدری سالیوان، فرزندخوانده ای با والدین سفیدپوست، در وایت هیلز، سیاتل، با بهترین دوست دوران کودکی خود، لولو چن، زندگی می کند. آدری فردی بیش از حد موفق است که به عنوان وکیل در یک شرکت معتبر کار می کند، در حالی که لولو هنرهای مثبت جنسی می سازد. آدری و لولو که در صورت بستن قرارداد با یک تاجر چینی، قول ارتقای رتبه برای شریک شدن را دادند، به همراه لولو، ونسا، پسر عموی لولو، با نام مستعار “Deadeye” که از نظر اجتماعی ناجور و شیفته کی‌پاپ است، به چین سفر می‌کنند. آدری در پکن با هم اتاقی و دوست صمیمی خود کت ملاقات می کند که بازیگر یک برنامه پرطرفدار روزانه است و علیرغم اینکه در دانشگاه از نظر جنسی بی بند و بار است، با همبازی و نامزد مسیحی خود کلارنس نامزد می کند که خود را برای ازدواج پس انداز می کند. .

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم جوی راید 2023

سوار شادی (به انگلیسی: Joy Ride) یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی ادل لیم، در اولین کارگردانی بلند خود و نویسندگی چری شواپراواتدامرونگ و ترزا هسیائو، برگرفته از داستانی از لیم، چواپراواتدامرونگ و هسیائو است. در این فیلم اشلی پارک، شری کولا، استفانی هسو و سابرینا وو به ایفای نقش می پردازند و رونی چینگ، مردیث هاگنر، دیوید دنمن، آنی مومولو، تیموتی سایمونز و دانیل دای کیم در نقش های فرعی ظاهر می شوند.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Joy Ride 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 962 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(