دانلود زیرنویس فارسی فیلم Klondike 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Klondike 2022

7.3/10 382
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

داستان زندگی یک خانواده اوکراینی در مرز روسیه و اوکراین در آغاز جنگ. ایرکا از ترک خانه خود امتناع می ورزد حتی زمانی که روستا توسط نیروهای مسلح تسخیر می شود. مدت کوتاهی پس از آن که آنها خود را در ج...

دانلود زیرنویس فارسی Klondike 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم کلوندایک 2022

Persian subtitles for Klondike 2022

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/19 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با web اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Klondike 2022

داستان زیرنویس فارسی فیلم Klondike 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Klondike 2022 – این فیلم بر داستان یک خانواده محلی اوکراینی متمرکز است که در مرکز سقوط هواپیمای MH17 به دام افتاده اند. این اقدامات در 17 ژوئیه 2014 در روستای Grabove، منطقه دونتسک، در نزدیکی مرز روسیه رخ می دهد. قهرمانان داستان ایرینا و آناتولی در انتظار اولین فرزند خود هستند، زیرا جنگ وحشیانه به زندگی آنها همراه با خرابه های یک بوئینگ سقوط کرده حمله می کند. این زن از تخلیه امتناع می کند، حتی زمانی که روستا توسط گروه های مسلح اشغال شده است.

درباره زیرنویس فارسی فیلم کلوندایک 2022

کلوندایک (به اوکراینی: Клондайк، رمانیزه شده: Klondaik) یک فیلم درام اوکراینی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی و تدوین مرینا ار گورباخ است. در این فیلم، اوکسانا چرکاشینا در نقش یک زن باردار زندگی می کند که در نزدیکی مرز اوکراین روسیه در طول جنگ اوکراین روسیه و تیراندازی به پرواز شماره 17 خطوط هوایی مالزی زندگی می کند. Klondike اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در 21 ژانویه 2022 نمایش داده شد، جایی که برنده مسابقه دراماتیک سینمای جهانی شد. برای کارگردانی. در جشنواره بین‌المللی فیلم برلین، مقام دوم را در بخش جایزه تماشاگران پانوراما به دست آورد.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Klondike 2022 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 378 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(