دانلود زیرنویس فارسی فیلم Monster 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Monster 2022

4.4/10 2,923
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

در اولین سالگرد ازدواجشان، لاکی سینگ، یک کارآفرین اهل پنجاب وارد زندگی آنیل چاندرا و بهامینی می شود. آنها نمی دانند که این مرد آینده آنها را تغییر خواهد داد

دانلود زیرنویس فارسی Monster 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم هیولا 2022

Persian subtitles for Monster 2022

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/02/30 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با Web-DL اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Monster 2022

داستان زیرنویس فارسی فیلم Monster 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Monster 2022 – بهامینی و آنیل چاندرا یک زوج متاهل هستند که از همسر اول آنیل یک دختر به نام کونجاتا دارند و با سرپرست خود دورگا زندگی شادی را سپری می کنند. آنیل که قبلا مهندس نرم افزار بود اما از شرکتش اخراج شد، برای زنده ماندن راننده تاکسی می شود. با این حال، آنیل به دلیل تصادف از ناحیه پا آسیب می بیند و بهامینی کار خود را آغاز می کند و شروع به رسیدگی به امور مالی خانواده می کند. وقتی بهامینی قصد دارد اولین سالگرد ازدواجشان را جشن بگیرد، رئیسش به او می گوید که مسافری به نام لاکی سینگ را از فرودگاه ببرد. بهامینی با اکراه موافقت می کند و به فرودگاه می رسد. بهامینی با لاکی سینگ ملاقات می کند که داستان خود را در راه بازگشت به اشتراک می گذارد و به او می گوید که در شهر است تا آپارتمانی را که متعلق به پدرش است بفروشد.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم هیولا 2022

هیولا یک فیلم اکشن مهیج هندی به زبان مالایایی محصول 2022 است. به کارگردانی ویساخ، نویسندگی اودایکریشنا و تهیه کنندگی آنتونی پرومباوور. در این فیلم موهانلال با لاکشمی مانچو، هانی رز، سودو نیر، صدیق، کی بی گانش کومار، لنا، جانی آنتونی و جاگاپاتی بابو در یک ظاهر کوتاه به ایفای نقش می پردازند.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Monster 2022 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 71 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(