دانلود زیرنویس فارسی فیلم Pearl 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Pearl 2022

7.4/10 7,621
73نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

داستانی درباره اینکه چگونه پرل به فردی که بود تبدیل شد.

دانلود زیرنویس فارسی Pearl 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم پرل (مروارید) 2022

Persian subtitles for Pearl 2022

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/30 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با Web DL , WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Pearl 2022

داستان زیرنویس فارسی فیلم Pearl 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Pearl 2022 – داستان فیلم در جنگ جهانی اول در سال ۱۹۱۸ اتفاق می‌افتد و به بررسی ریشه‌های پرل، شخصیت شرور از ایکس می‌پردازد. وقایع قبل از فیلم قبلی اتفاق می‌افتند و بررسی می‌کنند که چگونه کابین، جایی که «قتل‌عام ایکس» در آن اتفاق می‌افتد، زمانی به عنوان پانسیون در طول جنگ استفاده می‌شد.

پرل در یک مزرعهٔ خانوادگی منزوی به دام افتاده و در حالی که تحت مدیریت خشن مادر ظالمش قرار دارد، وظیفهٔ مراقبت از پدر بیمار خود را که در کما به سر می‌برد، برعهده دارد. به دنبال زندگی پر زرق و برقی که او در فیلم‌ها به تصویر کشیده‌است، برخوردی در میان جاه‌طلبی‌ها، وسوسه‌ها و سرکوب‌های او به وجود می‌آیند که شخصیت شروری را ایجاد می‌کند که او می‌ترسید به آن تبدیل شود.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم پرل 2022

پِرل (به انگلیسی: Pearl) یک فیلم اسلشر آمریکایی به کارگردانی تی وست، بر اساس فیلمنامه و داستانی اصلی نوشته وست با همکاری میا گاث است. این فیلم به عنوان پیش‌درآمد برای فیلم ایکس،با بازی گاث که نقش خود را به عنوان پرل تکرار می‌کند، عمل می‌کند. دیوید کورنسوت، تاندی رایت، متیو ساندرلند و اما جنکینز-پورو در نقش بازیگران مکمل حضور دارند. این فیلم یک محصول مشترک ای۲۴ و لیتل لمب پروداکشنز است که به عنوان یک داستان پیدایش برای شخصیت شرور عمل می‌کند.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Pearl 2022 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 101 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(