دانلود زیرنویس فارسی فیلم Poker Face 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Poker Face 2022

5.3/10 458
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

کرو نقش جیک، میلیاردر فناوری را بازی می کند که دوستان دوران کودکی خود را در املاک خود در میامی جمع می کند تا به یک بازی پوکر با ریسک بالا تبدیل شود. این دوستان رابطه نفرت عشقی با میزبان دارند، یک بازیکن استاد/برنامه ریز بازی، یک ...

دانلود زیرنویس فارسی Poker Face 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم پوکر فیس 2022

Persian subtitles for Poker Face 2022

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/11/05 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با  BluRay, Web DL , WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Poker Face 2022

داستان زیرنویس فارسی فیلم Poker Face 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Poker Face 2022 – یک میلیونر فعال در حوزه تکنولوژی به نام «جیک» با بازی کرو گروهی از دوستان دوران کودکی‌اش را برای یک بازی پوکر پرخطر به میامی می‌کشاند. بعضی از اعضای این گروه با جیک رابطه دوستانه و بعضی خصمانه‌ای دارند و میزبان که استاد بازی پوکر است، تمهیدی اندیشیده تا عدالت را در حق همه آنان اجرا کند. با این حال، وقتی عمارت جیک در میامی مورد هجوم افراد خطرناک قرار می‌گیرد، او باید در استراتژی خود تجدید نظر کند.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم پوکر فیس 2022

Poker Face به فارسی پوکر فیس محصول ۲۰۲۲ آمریکا است. فیلم Poker Face پوکر فیس یک فیلم جنایی، اکشن، معمایی و هیجان انگیز محصول سال ۲۰۲۲ کشور آمریکا به کارگردانی راسل کرو (Russell Crowe) است که توسط سه کمپانی‌ Rebellion Studios و Alceon Entertainment Partners و Arclight Films تولید و منتشر شد.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Poker Face 2022 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 431 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(