دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ponniyin Selvan: Part Two 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ponniyin Selvan: Part Two 2023

8.1/10 11,271
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

آرولموژی وارمان به سفر خود ادامه می دهد تا راجاراجا اول، بزرگترین فرمانروای امپراتوری تاریخی چولا در جنوب هند شود.

  • زبان
  • مدت زمان 2 ساعت و 44 دقیقه

دانلود زیرنویس فارسی Ponniyin Selvan: Part Two 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم پسر پونی 2023

Persian subtitles for Ponniyin Selvan: Part Two 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/02/26 قرار گرفت

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ponniyin Selvan: Part Two 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Ponniyin Selvan: Part Two 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ponniyin Selvan: Part Two 2023 – عاشقانه جوان ناندینی و آدیتا کاریکالان توسط پرنسس کونداوای و سمبیان مهادوی که در نتیجه ناندینی و خانواده رضاعی او را از پادشاهی اخراج می کنند، دلسرد می شود. گفته می شود که ناندینی متعاقباً توسط ویراپاندیان، حاکم پاندیا به تصرف درآمده است.

در جدول زمانی کنونی، مرگ فرضی آرولموژی وارمان با نام مستعار پونیین سلوان، امپراتوری را مأیوس می کند. پارتیبندران پالاوان با ناندینی در ساحل ملاقات می کند و او او را دستکاری می کند تا آدیتا کاریکالان را برای رفاه ظاهری امپراتوری به سمت کادامبور هدایت کند. راویداسان و سایر اعضای پاندیا آباتوداویگال می خواهند مطمئن شوند که پونیین سلوان مرده است. والاوارائیان وندیادوان و پونگوزالی با یک پونیین سلوان بازمانده و به شدت بیمار که به یاد می آورد که توسط اومای رانی از غرق شدن در دریا نجات یافته است، درگیر می شوند. آنها به Azhwarkadiyan Nambi و Sendhan Amudhan برخورد می کنند، که پیشنهاد می کند Ponniyin Selvan را برای معالجه نزد راهبان بودایی برسانند. آنها راویداسان و دیگر جنایتکاران را می بینند که نزدیک می شوند و از این رو، وندیادوان آنها را به اشتباه هدایت می کند و خود را دستگیر می کند. در جای دیگر، مادوورانتاکان خود را به عنوان جانشین تاج و تخت اعلام می کند، از طرف شیوان آدیارس حمایت می شود و با Khottiga، پادشاه Rashtrakuta، که می خواهد انتقام شکست آدیتا کاریکالان را با ازدواج با دخترش بگیرد، متحد می شود.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم پسر پونی 2023

Ponniyin Selvan یک فیلم اکشن ماجراجویی تاریخی حماسی به زبان تامیل هندی محصول 2023 به کارگردانی مانی راتنام، نویسنده و نویسنده است. آن را با Elango Kumaravel و B. Jeyamohan. این فیلم توسط Mani Ratnam و Subaskaran Allirajah توسط Madras Talkies و Lyca Productions تهیه شده است.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Ponniyin Selvan: Part Two 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 1,153 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(