دانلود زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil: Death Island 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil: Death Island 2023

5.9/10 2,249
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

D.S.O. مامور لئون اس. کندی در ماموریتی است تا دکتر آنتونیو تیلور را از دست آدم ربایان نجات دهد، زمانی که یک زن مرموز تعقیب او را خنثی می کند. در همین حال، B.S.A.A. مامور کریس ردفیلد در حال بررسی یک شیوع زامبی در سانفرانسیسکو است، ...

دانلود زیرنویس فارسی Resident Evil: Death Island 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم رزیدنت ایول: جزیره مرگ 2023

Persian subtitles for Resident Evil: Death Island 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/05/05 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با BluRay ، WebDL ، WEBRip اضافه شددانلود زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil: Death Island 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil: Death Island 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Resident Evil: Death Island 2023 – مأمور دفتر علوم دفاعی لیان اس. کندی در حین انجام مأموریتی برای نجات دکتر آنتونیو تیلور از دست آدم‌ربایان است که زنی مرموز در کار او مداخله می‌کند. در این بین، کریس ردفیلد مأمور B.S.A.A در حال بررسی طغیان بیماری زامبی در سان فرانسیسکو است، جایی که علت عفونت قابل شناسایی نمی‌باشد. تنها وجه تشابه قربانیان این است که همه آن‌ها اخیرا از جزیره آلکاتراز دیدن کرده‌اند. به دنبال این سرنخ، کریس و تیمش عازم جزیره می‌شوند، جایی که ترس جدیدی در انتظار آن‌هاست.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم رزیدنت ایول: جزیره مرگ 2023

رزیدنت ایول: جزیره مرگ (ژاپنی: バイオハザード:デスアイランド هپبورن: Baiohazādo: Desuairando؟) یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای مخصوص بزرگسالان در ژانر ترسناک اکشن است که در جهان مجموعه بازی‌های ویدئویی رزیدنت ایول اتفاق می‌افتد. این پنجمین قسمت و چهارمین فیلم در مجموعه پویانمایی رزیدنت ایول به‌شمار می‌رود که پس از رزیدنت ایول: انتقام در سال ۲۰۱۷ و مینی‌سریال رزیدنت ایول: تاریکی بی‌انتها در سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود. این فیلم برای اکران در تاریخ ۷ جولای ۲۰۲۳ (۱۶ تیر) برنامه‌ریزی شده‌است.

 

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Resident Evil: Death Island 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 420 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(