دانلود زیرنویس فارسی فیلم Return to Seoul 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Return to Seoul 2022

7.1/10 1,643
87نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

یک زن بیست و پنج ساله فرانسوی برای اولین بار به کره باز می گردد، کشوری که قبل از اینکه توسط یک زوج فرانسوی به فرزندی قبول شود، در آن متولد شده بود. او تصمیم می گیرد والدین بیولوژیکی خود را ردیابی کند، اما سفر او غافلگیر کننده است...

دانلود زیرنویس فارسی Return to Seoul 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم بازگشت به سئول 2022

Persian subtitles for Return to Seoul 2022

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/01/31 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WEB اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Return to Seoul 2022

داستان زیرنویس فارسی فیلم Return to Seoul 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Return to Seoul 2022 – فردی که 25 سال پیش در کره جنوبی به دنیا آمد و توسط والدین فرانسوی به فرزندی پذیرفته شد، پس از لغو پروازش به توکیو، “به طور تصادفی” به سئول می رسد. او با تنا، کارمند میز هتلش، ارتباط برقرار می کند و با مردی که با تنا در رستوران ملاقات می کند، می خوابد. تنا و یکی از دوستانش به فردی می گویند که او فقط می تواند از طریق مرکز فرزندخواندگی هاموند با والدین بیولوژیکی اش تماس بگیرد.

اگرچه فردی ابتدا اصرار می کند که برای یافتن والدینش در کره نیست، اما به هاموند می رود و متوجه می شود که آژانس می تواند برای والدینش تلگراف بفرستد، آنها می توانند پاسخ دهند و اجازه دهند هاموند ترتیب قرار ملاقات بدهد یا از هاموند بخواهد که دیگر با آنها تماس نگیرد. درخواستی که هاموند باید به آن احترام بگذارد. فردی از آنها می خواهد که تلگراف ها را بفرستند. وقتی پدرش پاسخ می‌دهد، او به ملاقات او می‌رود و تنا به عنوان مترجم آنها خدمت می‌کند.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم بازگشت به سئول 2022

بازگشت به سئول (به فرانسوی: Retour à Séoul) (عنوان اصلی انگلیسی All The People I’ll Never Be) یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی و نویسندگی دیوی چو است. این فیلم محصول مشترک فرانسه، آلمان و بلژیک است و درباره فردی (جی مین پارک)، یک فرزندخوانده فرانسوی 25 ساله می چرخد که به کره جنوبی می رود و به دنبال والدین بیولوژیکی خود می گردد. این فیلم در 22 می در جشنواره فیلم کن 2022 در بخش نگاه معین به نمایش درآمد. این فیلم به عنوان ورودی کامبوج برای بهترین فیلم بلند بین المللی در نود و پنجمین جوایز اسکار انتخاب شد، [3] و در فهرست نهایی ماه دسامبر قرار گرفت.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Return to Seoul 2022 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 255 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(