دانلود زیرنویس فارسی فیلم Scream VI 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Scream VI 2023

7/10 45,120
61نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

در قسمت بعدی، بازماندگان قتل‌های Ghostface وودزبورو را پشت سر می‌گذارند و فصل جدیدی را در شهر نیویورک آغاز می‌کنند.

 • زبان
 • مدت زمان 2 ساعت و 2 دقیقه
 • بودجه 35,000,000 دلار
 • رده سنی R

دانلود زیرنویس فارسی Scream VI 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم جیغ ۶

Persian subtitles for Scream VI 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/04/06 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WEB-DL ، WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Scream VI 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Scream VI 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Scream VI 2023 – لورا کرین، استاد مطالعات فیلم، در بیرون از یک بار در شهر نیویورک فریفته می‌شود و توسط شاگردش، جیسون کاروی، با لباس گوست‌فیس به قتل می‌رسد. جیسون با هم اتاقی‌اش گرِگ نقشه می‌کشد تا خواهران کارپنتر را بکشند، اما او تماسی از یک گوست‌فیس دریافت می‌کند که گرگ را به قتل رسانده و متعاقباً جیسون را با چاقو می‌کشد.

سم کارپنتر اکنون با خواهرش تارا، هم اتاقی‌اش کوئین بیلی، و دوقلوها چاد و میندی میکس-مارتین، همراه با دوست‌دختر میندی، آنیکا و هم‌اتاقی چاد، ایثن در شهر نیویورک زندگی می‌کند. سم با دکتر استون برای درمان ملاقات می‌کند و اغلب به دلیل یک تئوری توطئه آنلاین که بیان دارد او قتل‌های اخیر وودزبورو را سازماندهی کرده باشد و ریچی کرش را برای آن قاب کرده باشد، در ملاء عام طرد می‌شود. پدر کوئین، کارآگاه وین بیلی، سم را برای بازجویی فرا می‌خواند زیرا شناسنامه او در صحنه قتل جیسون به همراه ماسک گوست‌فیس که توسط ریچی و امبر فریمن استفاده می‌شد، پیدا شده‌است. در راه رسیدن به ایستگاه، گوست‌فیس از طریق تلفن ریچی با سم تماس می‌گیرد، که سپس به تارا حمله می‌کند و چندین نفر از اطرافیان آن‌ها را می‌کشد.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم جیغ ۶

جیغ ۶ (انگلیسی: Scream VI) فیلم اسلشر آمریکایی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی تایلر جیلت و مت بتینلی-اولپین، و نویسندگی جیمز وندربیلت و گای بوسیک است. این ششمین قسمت از سری فیلم‌های جیغ و دنبالهٔ مستقیم جیغ (۲۰۲۲) است. در این فیلم ملیسا باررا، جنا اورتگا، هیدن پنیتیر، کورتنی کاکس، جاسمین ساوی براون و میسون گودینگ بازی می‌کنند که همگی نقش‌های خود را از قسمت‌های قبلی تکرار می‌کنند. درموت مالرونی و هنری چرنی نیز به بازیگران می‌پیوندند. نو کمبل ستارهٔ فرنچایز اعلام کرد که به این فیلم باز نخواهد گشت زیرا از پیشنهاد ارائه‌شده به او راضی نبود؛ این نخستین فیلم از این سری است که کمبل در آن حضور ندارد.

جیغ ۶ سومین فیلم از این مجموعه است که در خارج از شهر خیالی وودزبورو، کالیفرنیا اتفاق می‌افتد و مکان فیلم را به شهر نیویورک منتقل می‌کند و یک «گوست‌فیس» (Ghostface؛ شبح‌چهره)، جدید را دنبال می‌کند که اعضای بازمانده از «حملات وودزبورو» را هدف قرار می‌دهد. این فیلم خشونت ژانر اسلشر را با عناصر کمدی سیاه و رمز و راز معمایی ترکیب می‌کند و روند فرنچایزهای چندرسانه‌ای و براندازی انتظارات تماشاگران را به سخره می‌گیرد.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Scream VI 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

 • 0
 • 1,174 views
 • باکس دانلود
 • فیلم های مشابه
 • دیدگاه ها0
 • عوامل و بازیگران
 • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(