دانلود زیرنویس فارسی سریال Emily in Paris

دانلود زیرنویس فارسی سریال Emily in Paris

6.9/10 96,366
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس قسمت 10 فصل 3 اضافه شد.
زیرنویس فارسی

یک زن جوان آمریکایی از غرب میانه توسط یک شرکت بازاریابی در پاریس استخدام می شود تا دیدگاه آمریکایی را در مورد مسائل به آنها ارائه دهد.

دانلود زیرنویس فارسی Emily in Paris 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی سریال امیلی در پاریس 2020

Persian subtitles for Emily in Paris 2020

کلیه زیرنویس های این سریال تا تاریخ 1401/10/15 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با Web DL ، WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Emily in Paris

داستان زیرنویس فارسی سریال Emily in Paris 2020

در این سریال لی‌لی کالینز در نقش اصلی سریال یعنی امیلی، زنی آمریکایی که به واسطهٔ یک فرصت شغلی اتفاقی به پاریس سفر می‌کند حضور دارد. در آنجا او تلاش می‌کند تا در محل کارش موفق شود، حال آنکه به دنبال عشق می‌گردد و یک درگیری فرهنگی نیز با روش پرورش میانه غربی «خسته‌کننده» خود تجربه می‌کند. از دیگر بازیگران آن می‌توان به اشلی پارک، فیلیپان لروآ-بولیو، لوکاس براوو، ساموئل آرنولد، برونو گوئری و کامیل رازات اشاره کرد

 

درباره زیرنویس فارسی سریال امیلی در پاریس 2020

امیلی در پاریس یک مجموعه تلویزیونی کمدی رمانتیک آمریکایی است که توسط دارن استار برای نتفلیکس ساخته شده است. این سریال که در پاریس تنظیم و فیلمبرداری می شود، لیلی کالینز در نقش امیلی کوپر، مدیر بازاریابی مشتاق، آمریکایی که به فرانسه نقل مکان می کند تا دیدگاه آمریکایی را در اختیار یک شرکت بازاریابی فرانسوی قرار دهد، بازی می کند. در آنجا، او برای موفقیت در محل کار تلاش می کند در حالی که در جستجوی عشق و تجربه یک تضاد فرهنگی با تربیت مرسوم خود در غرب میانه ایالات متحده است. فیلیپین لروی-بولیو، اشلی پارک، لوکاس براوو، ساموئل آرنولد، برونو گوری، کامیل رازات، ویلیام آبادی و لوسین لاویسکونت نیز در این فیلم بازی می‌کنند.

 

شما می‌توانید زیرنویس سریال Emily in Paris 2020 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 723 views
  • باکس دانلود
  • سریال های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(