دانلود زیرنویس فارسی سریال The World at War

دانلود زیرنویس فارسی سریال The World at War

9.2/10 25,780
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

یک مجموعه مستند پیشگامانه 26 قسمتی به روایت بازیگر لارنس اولیویه درباره مرگبارترین درگیری تاریخ، جنگ جهانی دوم.

دانلود زیرنویس فارسی The World at War با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی مستند دنیا در جنگ 1973

Persian subtitles for The World at War 1973 – 1974

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/13 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با BluRay اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال The World at War

داستان زیرنویس فارسی سریال The World at War

دنیا در جنگ (انگلیسی: The World at War) مجموعه فیلم مستندی ۲۶ قسمتی از تلویزیون بریتانیا است که به شرح وقایع جنگ جهانی دوم می‌پردازد. در زمان پایانِ ساخت این مجموعه در سال ۱۹۷۳، این مجموعه با هزینه‌ای بالغ بر ۹۰۰٬۰۰۰ پوند (معادل ۱۱٬۰۰۰٬۰۰۰ پوند در سال ۲۰۱۹)، پرهزینه‌ترین مجموعه ساخته‌شده تا آن تاریخ بوده‌است. جرمی آیزاکس تهیه‌کننده، لارنس الیویه روایتگر، و موسیقی آن ساختهٔ کارل دیویس است. کتاب دنیا در جنگ، نوشتهٔ «مارک آرنولد-فارستر»، همراه با نمایش مجموعه و در همان سال منتشر شد. دنیا در جنگ با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو شد و اکنون نقطهٔ عطفی در تاریخ تلویزیون بریتانیا به‌شمار می‌آید. یکی از جنبه‌های این مجموعه تمرکز بر تجربهٔ جنگ، مرگ و زندگی از نگاه انسان‌های درگیر در آن است: سربازان، دریانوردان، خلبانان، شهروندان، زندانیان اردوگاه کار اجباری و سایر قربانیان جنگ.

 

درباره زیرنویس فارسی سریال دنیا در جنگ

در این مجموعه با افراد مختلف در میان متفقین و نیروهای محور مصاحبه شده‌است: مارک دبلیو. کلارک، کارل دونیتس، جیمی دولیتل، لورنس دورل، آنتونی ایدن، میتسوئو فوچیدا، آدولف گالاند، مینورو گندا، آورل هریمن، الجر هیس، برین هورروکز، تراودل یونگه، کرتیس له‌می، ویرا لین، هاسو فن مانتویفل، جان جی مک‌کلوی، لوئیس مونتباتن، جی. بی. پریستلی، سابورو ساکای، آلبرت اشپر، جیمز استوارت، چارلز سوئینی، پل تیبتز، والتر وارلیمونت، یوشیکاوا تاکئو و استیون ای. امبروز.

یکی از سخت‌ترین کارها انجام مصاحبه با آجودان هاینریش هیملر (کارل ولف)؛ و نیز مصاحبه با منشی هیتلر بود.

 

شما می‌توانید زیرنویس سریال The World at War را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 267 views
  • باکس دانلود
  • سریال های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها