دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spoonful of Sugar 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spoonful of Sugar 2022

5.4/10 969
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

میلیسنت یک ترم از تحصیل خود را ترک می کند تا از جانی، کودکی بیمار و لال با آلرژی شدید مراقبت کند. مادرش، ربکا، نویسنده و پدرش، یعقوب، نجار است.

دانلود زیرنویس فارسی Spoonful of Sugar 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم قاشق شکر 2022

Persian subtitles for Spoonful of Sugar 2022

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/02/21 قرار گرفت

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spoonful of Sugar 2022

داستان زیرنویس فارسی فیلم Spoonful of Sugar 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spoonful of Sugar 2022 – میلیسنت دانش آموزی است که مدتی را از مدرسه دور کرده است تا در یک برنامه درمانی شرکت کند که با استفاده از دوزهای کوچک ال اس دی، که منجر به تجربه توهم های گاه به گاه او می شود.

در این مدت او همچنین برای مراقبت از جانی، پسر جوانی بیمار و غیرکلامی با آلرژی بسیار شدید استخدام می‌شود که برای حفظ امنیت او باید لباسی شبیه فضانورد بپوشد. او به سرعت متوجه می شود که زندگی پسر در خانه کامل نیست، زیرا پدرش مستعد دزدی است در حالی که مادرش به شدت قصد دارد به عنوان یک مادر کامل ظاهر شود. در نهایت میلیسنت تصمیم می گیرد مقداری از ال اس دی خود را به جانی بدهد، اما با نتایج وحشتناکی مواجه شد.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم قاشق شکر 2022

قاشق شکر یک تریلر ترسناک محصول 2022 است که توسط مرسدس برایس مورگان بر اساس فیلمنامه ای نوشته لیا سنت ماری کارگردانی شد. داستان فیلم درباره دانشجویی است که کار مراقبت از یک کودک بیمار را به عهده می گیرد، اما زمانی که او برخی از داروهای خود را به او پیشنهاد می کند، همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه می شود.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Spoonful of Sugar 2022 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 93 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(