دانلود زیرنویس فارسی فیلم Tees Maar Khan 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Tees Maar Khan 2022

7.8/10 2,102
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

پسر و دختری جوان از دو خانواده از هم گسیخته که از خشونت خانگی و رفتار غیرانسانی فرار می‌کنند، در یک شب سرنوشت‌ساز با هم آشنا می‌شوند و بلافاصله با هم پیوند می‌دهند و قول کمک به هم می‌دهند. او که بزرگ‌تر است به او غذا می‌دهد و...

  • کیفیت HDRip
  • زبان
  • مدت زمان 2 ساعت و 10 دقیقه

دانلود زیرنویس فارسی Tees Maar Khan (TMK) 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم تیز مار خان 2022

Persian subtitles for Tees Maar Khan 2022

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/06 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با HDRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Tees Maar Khan 2022

داستان فیلم: Tees Maar Khan 2022

پسر و دختری جوان از دو خانواده از هم گسیخته که از خشونت خانگی و رفتار غیرانسانی فرار می‌کنند، در یک شب سرنوشت‌ساز با هم آشنا می‌شوند و بلافاصله با هم پیوند می‌دهند و قول کمک به هم می‌دهند. او که بزرگ‌تر است به او غذا می‌دهد و او عهد می‌کند که از او محافظت کند. او را اِما صدا می کند. این پسر پس از ضرب و شتم سی مرد بد که کامنت‌های زننده‌ای را به اماا می‌فرستند، خود را تیز مار خان (عدی) نامگذاری کرد. برای او، او حرف اول را می زند و عشق آنها حد و مرزی ندارد. یک پاسبان پلیس تنها این دو کودک بی خانمان را به فرزندی قبول می کند و آنها تبدیل به یک خانواده می شوند. Amma aka Vasu (پورنا) با چاکری (Sunil) ازدواج می کند. تس مار خان به یک جوان قوی تبدیل می‌شود، یک باشگاه ورزشی را اداره می‌کند و حتی در محله‌اش زندگی‌های کوچکی انجام می‌دهد. در مسیر رسیدن به یکی از این سکونتگاه‌ها، متوجه می‌شود که آناگا (پایال راجپوت) حرکات رقص او را تقلید می‌کند، عاشق او می‌شود و حتی برای تحت تأثیر قرار دادن او به کالجش می‌پیوندد. به موازات آن، گیجا (تاکور انوپ سینگ)، یک گانگستر، تمام شهر را کنترل می کند و از هیچ کس برای دخالت در تجارت او دریغ نمی کند. اما Ranga Rajan (Srikanth Iyengar)، وزیر کشور، برنامه های دیگری دارد و می خواهد او را به هر قیمتی حذف کند. راه های همه چگونه تلاقی کرد؟ تس مار خان با چه چالش هایی روبرو بود؟ چگونه او افسر پلیس شد؟ آیا او در نهایت پیروز شد؟

 

درباره فیلم: تیز مار خان 2022

Tees Maar Khan همچنین با نام اولیه TMK شناخته می شود، یک فیلم درام اکشن به زبان تلوگو هندی محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی Kalyanji Gogana و تولید ناگام تیروپاتی ردی است. آدی، پایال راجپوت، سونیل و سریکانث آیینگار در این فیلم نقش‌های محوری را ایفا می‌کنند. موسیقی فیلم توسط Sai Karthik ساخته شده است.

 

شما می توانید زیرنویس فارسی این فیلم را از لینک زیر دانلود نمایید.

  • 0
  • 1,644 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • برچسب ها