دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Beasts 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Beasts 2022

7.5/10 8,245
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

یک زوج میانسال فرانسوی به یک روستای محلی نقل مکان می کنند و به دنبال نزدیکی با طبیعت هستند، جایی که حضور آنها دو نفر محلی را تا حد خصومت آشکار و خشونت تکان دهنده برافروخته می کند.

دانلود زیرنویس فارسی The Beasts 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم جانوران 2022

Persian subtitles for The Beasts 2022

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/12/28 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با BluRay ، BRRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Beasts 2022

داستان زیرنویس فارسی فیلم The Beasts 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Beasts 2022 – این طرح کاملاً از رویدادهای واقعی الهام گرفته شده است که از سال 2010 تا 2014 در سانتوآلا، دهکده نیمه متروکه پتین رخ داده است. داستان در حومه گالیسیا اتفاق می‌افتد و یک زوج فرانسوی (آنتوان و اولگا دنیس) را دنبال می‌کند که در دهکده‌ای کوچک ساکن شده‌اند و به دنبال ارتباط با طبیعت، کشت و فروش محصولات دوستدار محیط‌زیست خود و بازسازی املاک متروکه هستند تا بتوانند دوباره سکونت کنند. با این حال، حضور آنها خصومت و خشونت واقعی را از سوی چند همسایه برمی انگیزد،برادران زان (مردی انعطاف ناپذیر که عادت به تعامل با قدرت دارد، جهان بینی درستی ایجاد می کند) و لورن (با ظرفیت ذهنی کاهش یافته در پی یک تصادف). او در جوانی رنج کشید)، در مقابل فرانسوی ها در طرف مقابل اختلاف فروش زمین به یک شرکت انرژی بادی قرار گرفت، زیرا آنتوان و اولگا با این معامله مخالف هستند و آن را مسدود می کنند، در حالی که زان می خواهد پول برای ترک روستا و داشتن فرصتی برای زندگی بهتر برای خود و خانواده اش.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم جانوران 2022

جانوران (به زبان گالیسی: As bestas) یک فیلم هیجان انگیز محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی رودریگو سوروگوین است که فیلمنامه آن را با ایزابل پنیا نوشته است. در این فیلم دنیس منوچه، مارینا فویس، لوئیس زاهرا و دیگو آنیدو به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم محصول مشترک اسپانیا و فرانسه است و به زبان های گالیسی، فرانسوی و اسپانیایی فیلمبرداری شده است.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم The Beasts 2022 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 104 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(