دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King 2003

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King 2003

9/10 1,820,290
94نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

گندالف و آراگورن، دنیای انسان‌ها را در مقابل ارتش سائورون رهبری می‌کنند تا نگاه او را از فرودو و سام در حالی که با حلقه یگانه به کوه عذاب نزدیک می‌شوند، جلب کنند.

دانلود زیرنویس فارسی The Lord of the Rings: The Return of the King 2003 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ارباب حلقه ها 3 : بازگشت پادشاه 2003

Persian subtitles for The Lord of the Rings: The Return of the King 2003

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/05 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با BluRay,DVD,HDTV,BRRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King 2003

داستان فیلم: The Lord of the Rings: The Return of the King 2003

داستان قسمت سوم درست از جایی شروع می‌شود که قسمت دوم (ارباب حلقه‌ها: دو برج) تمام شده بود.

اِنتها (به انگلیسی: Ent) از برج آیزنگارد محافظت می‌کنند و فرودو و سم که توسط گالوم هدایت می‌شوند در بیابان داگورلد (میدان نبرد) هستند، و این در حالی است که حلقه از گردن فرودو آویزان است. او با سم راه کوه نابودی را در پیش گرفته و سنگینی حاصل از مسئولیتی را که حلقه روی دوشش گذاشته‌است را احساس می‌کند. آن‌ها باید به کوه نابودی بروند چرا که حلقه در آنجا به وجود آمده و در آنجا هم باید از بین برود؛ که ناگهان با تاریکی هوا مواجه می‌شوند و باید از گالوم که یکی از حمل‌کننده‌های سابق حلقه بوده‌است و اکنون چهره‌اش تغییر یافته کمک بگیرند.

 

درباره فیلم: ارباب حلقه ها 3 : بازگشت پادشاه 2003

ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه (انگلیسی: The Lord of the Rings: The Return of the King) یک فیلم ماجراجویی فانتزی حماسی به کارگردانی پیتر جکسون است که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد. فیلم‌نامهٔ فیلم را فرن والش، فیلیپا بوینس و جکسون بر پایهٔ جلد سوم ارباب حلقه‌ها نوشتهٔ جی. آر. آر. تالکین به نگارش درآورده‌اند و پس از یاران حلقه (۲۰۰۱) و ارباب حلقه‌ها (۲۰۰۲) آخرین قسمت از سه‌گانهٔ ارباب حلقه‌ها به‌شمار می‌رود. بازگشت پادشاه دنبالهٔ داستان دو برج است و در آن فرودو، سم و گالوم راهی کوه نابودی در موردور می‌شوند تا حلقه یگانه را نابود کنند، اما از اهداف واقعی گالوم اطلاعی ندارند. در همین حین گندالف، آراگورن، لگولاس، گیملی و سایر افراد در حال متحد شدن با یکدیگر علیه سائورون و لژیون‌هایش در میناس تیریت هستند. بازیگران این فیلم الایجا وود، ایان مک‌کلن، لیو تایلر، ویگو مورتنسن، شان آستین، کیت بلانشت، جان ریس-دیویس، برنارد هیل، بیلی بوید، دامینیک مانهن، اورلاندو بلوم، هوگو ویوینگ، میراندا اتو، دیوید ونهام، کارل اربن، جان نوبل، اندی سرکیس، ایان هولم، و شان بین هستند.

 

شما می توانید زیرنویس فارسی این فیلم را از لینک زیر دانلود نمایید.

  • 0
  • 1,349 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(