دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Two Towers 2002

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Two Towers 2002

8.8/10 1,643,680
87نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

در حالی که فرودو و سام با کمک گولوم شیطون به موردور نزدیک‌تر می‌شوند، گروه دوپاره در برابر متحد جدید سائورون، سارومان، و انبوهی از ایزنگارد او ایستادگی می‌کنند.

دانلود زیرنویس فارسی The Lord of the Rings: The Two Towers 2002 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ارباب حلقه ها 2: دو برج 2002

Persian subtitles for The Lord of the Rings: The Two Towers 2002

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/05 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با BluRay,DVD,BRRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Two Towers 2002

داستان فیلم: The Lord of the Rings: The Two Towers 2002

این فیلم میان‌برشی از خط داستانی سه فیلم است و در ادامهٔ طرح داستانی ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه روایت می‌شود. فرودو و سم سفرشان را به موردور به‌منظور از بین بردن حلقهٔ یگانه ادامه می‌دهند و با گالوم، نگه‌دار پیشین حلقه، ملاقات می‌کند و همچنین به او می‌پیوندند. آراگورن، لگولاس و گیملی به ملت جنگ‌زدهٔ روهان می‌روند و بار دیگر به گندالف از مرگ برخاسته می‌پیوندند. سپس در نبرد هلمز دیپ در برابر لژیون‌های جادوگر خیانت‌کار سارومان مبارزه می‌کنند. مری و پیپین از دست ارک‌ها فرار می‌کنند و با انت ملاقات می‌کنند و از آن‌ها برای حمله به آیزنگارد، قلعهٔ سائورون، کمک می‌خواهند.

 

درباره فیلم: ارباب حلقه ها 2: دو برج 2002

ارباب حلقه‌ها: دو برج (انگلیسی: The Lord of the Rings: The Two Towers) یک فیلم ماجراجویی فانتزی حماسی به کارگردانی پیتر جکسون است که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. این فیلم بر پایهٔ جلد دوم رمان ارباب حلقه‌ها نوشتهٔ جی. آر. آر. تالکین ساخته شده‌است. این فیلم دنبالهٔ ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه (۲۰۰۱) است و دومین قسمت از سه‌گانهٔ ارباب حلقه‌ها محسوب می‌شود. تهیه‌کنندگی این فیلم بر عهدهٔ باری ام آزبرن، فرن والش و جکسون از فیلم‌نامه‌ای به‌قلم والش، فیلیپا بوینس، استیون سینکلر و جکسون بوده‌است. در این فیلم گروه بازیگران متشکل از الایجا وود، ایان مک‌کلن، لیو تایلر، ویگو مورتنسن، شان آستین، کیت بلانشت، جان ریس-دیویس، برنارد هیل، کریستوفر لی، بیلی بوید، دامینیک مانهن، اورلاندو بلوم، هوگو ویوینگ، میراندا اتو، دیوید ونهام، براد دوریف، کارل اربن و اندی سرکیس حضور دارند.

 

شما می توانید زیرنویس فارسی این فیلم را از لینک زیر دانلود نمایید.

  • 0
  • 184 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(