دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Portable Door 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Portable Door 2023

6/10 137
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

پل کارپنتر یک کارآموز در یک شرکت مرموز لندن با کارفرمایان غیر متعارف، از جمله مدیر عاملی است که می‌خواهد دنیای جادویی باستانی را با شیوه‌های شرکتی مدرن مختل کند.

دانلود زیرنویس فارسی The Portable Door 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم درب انتقال 2023

Persian subtitles for The Portable Door 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/01/18 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WebDL ، WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Portable Door 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم The Portable Door 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Portable Door 2023 – تمرکز این فیلم بر روی پل کارپنتر (گیبسون) و سوفی پتینگل (وایلد) است، کارآموزانی که در شرکت مرموز لندن کار می کنند. Wells & Co.، و به طور فزاینده ای آگاه می شوند که کارفرمایان آنها چیزی جز متعارف هستند. شرورهای کاریزماتیک همفری ولز (والتز)، مدیر عامل شرکت، و مدیر میانی دنیس تانر (نیل) با آوردن استراتژی مدرن شرکتی به شیوه های جادویی باستانی، دنیای جادو را مختل می کنند و پل و سوفی دستور کار واقعی شرکت بزرگ را کشف می کنند. .

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم درب انتقال 2023

درب قابل حمل فیلمی استرالیایی به کارگردانی جفری واکر با بازی کریستوف والتز، سم نیل، پاتریک گیبسون، سوفی وایلد و میراندا اتو است. این کتاب از درب قابل حمل، اولین کتاب در تام هولت، جی دبلیو. سری Wells & Co. این فیلم که توسط بلانکا لیست و تاد فلمن با کمپانی جیم هنسون و Story Bridge Films تهیه شده است، از 7 آوریل 2023 در اسکای سینما در بریتانیا در دسترس خواهد بود.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم The Portable Door 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 168 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(