دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Quiet Girl 2022

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Quiet Girl 2022

8/10 1,112
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

ایرلند روستایی 1981. دختری ساکت و نادیده گرفته شده از خانواده ناکارآمد خود به بیرون فرستاده می شود تا در تابستان با والدینی که خوانده اند زندگی کند. او در مراقبت آنها شکوفا می شود، اما در این خانه که در آن هیچ رازی وجود ندارد، او کشف می کند ...

دانلود زیرنویس فارسی The Quiet Girl 2022 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم دختر کم حرف 2022

Persian subtitles for The Quiet Girl 2022

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/07/04 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با BluRay,BRRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Quiet Girl 2022

داستان فیلم: The Quiet Girl 2022

در تابستان سال 1981، کایت نه ساله یکی از خواهر و برادرهای بسیار است که با والدین فقیر و بی توجه خود در روستایی ایرلند زندگی می کند. با باردار شدن مادر کایت، والدین کایت تصمیم می‌گیرند دختر ساکت خود را برای زندگی با یک زوج میانسال به نام‌های Eibhlín و Sean Cinnsealach که اولی یک پسر عموی دور است، بفرستند.

Eibhlín بلافاصله از کایت در خانه Cinnsealach استقبال می کند و عشق او را نشان می دهد و به او یاد می دهد که چگونه کارهای خانه و مزرعه را انجام دهد. او همچنین چاهی را در ملک نشان می دهد و ادعا می کند که آب دارای قدرت شفابخش است، در حالی که هشدار می دهد که چاه عمیق است و هنگام برداشت آب از آن احتیاط می کند. وقتی کایت بدون چمدان به خانه Cinnsealach رسید، Eibhlín او را در یک اتاق خواب اضافی قرار داد و در ابتدا لباس‌های پسرانه که در کمد لباس باقی مانده بود به او می‌پوشاند. او بعداً لباس‌های دخترانه جدید کایت می‌خرد.

 

درباره فیلم: دختر کم حرف 2022

فیلم دختر کم حرف محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی و نویسندگی داستان و فیلمنامه کولم بایراد، این فیلم دومین تجربه این کارگردان در زمینه ساخت فیلم بلند سینمایی می باشد او که فعالیت هنری خود را در زمینه کارگردانی از سال 2003 با ساخت فیلم کوتاه شروع نموده است حال در سال 2022 جدیدترین ساخته خود را با عنوان The Quiet Girl  در تاریخ 13 می 2022 نیز منتشر نمود که توانست در جشنواره های مختلف جهانی به افتخارات متعددی دست یابد که میتوان به دریافت دو جایزه جشنواره بین المللی فیلم برلین، دو جایزه جشنواره بین المللی فیلم دوبلین و هفت جایزه فیلم و تلویزیون ایرلندی نیز اشاره کرد. داستان این فیلم بر اساس یک فیلم کوتاه به همین نام به کارگردانی کلیر کیگان اقتباس شده است.

 

شما می توانید زیرنویس فارسی این فیلم را از لینک زیر دانلود نمایید.

  • 0
  • 106 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(