دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Wandering Earth II 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Wandering Earth II 2023

7.4/10 8,915
56نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

انسان ها موتورهای عظیمی را روی سطح زمین ساختند تا خانه جدیدی پیدا کنند. اما راه رسیدن به کائنات خطرناک است. برای نجات زمین، جوانان یک بار دیگر باید پا به جلو بگذارند تا مسابقه ای را با زمان برای زندگی و مرگ آغاز کنند.

دانلود زیرنویس فارسی The Wandering Earth II 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم زمین سرگردان ۲

Persian subtitles for The Wandering Earth II 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/02/11 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Wandering Earth II 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم The Wandering Earth II 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Wandering Earth II 2023 – از آنجایی که خورشید به غول قرمز در حال گسترش تبدیل می‌شود و تهدید می‌کند تا ۱۰۰ سال دیگر زمین را غرق کند، سازمان ملل که اکنون به دولت متحد زمین (UEG) تغییر نام داده است، تصمیم می‌گیرد تا پروژه کوه متحرک را ادامه دهد، برنامه آزمایشی برای ساخت هزاران غول بزرگ. موتورهای یونی که می توانند زمین را از منظومه شمسی به سمت منظومه ستاره ای قابل سکونت دیگری پیش برانند. با انجام این کار، UEG پروژه زندگی دیجیتال (DLP) را تعطیل و ممنوع می کند، یک گروه رادیکال که معتقد است آینده بشریت در جاودانگی دیجیتال است، با وجود شک و تردید و اعتراضات خشونت آمیز فزاینده مردم، با توسعه فناوری های بارگذاری ذهنی، توسعه می دهد.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم زمین سرگردان ۲

زمین سرگردان 2 (به چینی: 流浪地球2) یک فیلم علمی تخیلی اکشن و ماجراجویی چینی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی و نویسندگی مشترک فرانت گوو و با بازی اندی لاو، وو جینگ و لی زوجیان است. این فیلم پیش درآمدی بر فیلم سال 2019 زمین سرگردان است که بر اساس داستان کوتاهی به همین نام از لیو سیسین که به عنوان تهیه کننده فیلم فعالیت می کند، ساخته شده است.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم The Wandering Earth II 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 184 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(