دانلود زیرنویس فارسی فیلم Tu Jhoothi Main Makkaar 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Tu Jhoothi Main Makkaar 2023

6.6/10 14,657
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

جنون زمانی رخ می دهد که یک "بازیکن" در دنیای روابط عاشقانه، دختری را پیدا می کند که حریف شایسته ای است، که معتقد است عشق یک نبرد عقل است.

دانلود زیرنویس فارسی Tu Jhoothi Main Makkaar 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم تو دروغگو من مکار 2023

Persian subtitles for Tu Jhoothi Main Makkaar 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1402/02/15 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WEB-DL اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Tu Jhoothi Main Makkaar 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Tu Jhoothi Main Makkaar 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Tu Jhoothi Main Makkaar 2023 – روهان “میکی” آرورا پسر رامش آرورا، یک بازرگان ثروتمند پنجابی است و با خانواده اش در دهلی زندگی می کند. او به همراه بهترین دوستش، مانو دباس، مخفیانه به عنوان مشاور جدایی کار می کنند و به افراد کمک می کنند تا از شریک مربوطه خود جدا شوند. میکی و مانو برای جشن مجردی مانو به اسپانیا می روند. نامزد مانو، کینچی، همراه با بهترین دوستش، نیشا “تینی” مالهوترا، آنها را همراهی می کنند. میکی و تینی به هم می پیوندند و در نهایت عاشق یکدیگر می شوند. پس از بازگشت، مانو و کینچی ازدواج می کنند، در حالی که میکی و تینی یکدیگر را به خانواده های مربوطه خود معرفی می کنند. هر دو خانواده رابطه خود را می پذیرند و مقدمات ازدواج خود را آغاز می کنند. با این حال، تینی احساس می کند که برای ازدواج آماده نیست و تصمیم می گیرد از میکی جدا شود. تینی از طریق تلفن با مشاور جدایی تماس می گیرد و نمی داند که در واقع میکی است و برای جدایی از او کمک می خواهد. میکی غافل از اینکه با تینی صحبت می کند، موافقت می کند که کمک کند.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم تو دروغگو من مکار 2023

تو دروغگو من مکار (ترجمه: You’re a liar, I am cnning) به اختصار TJMM، یک فیلم کمدی رمانتیک هندی زبان هندی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی لوو رانجان و نویسندگی راهول مودی، لوو رانجان است. این فیلم که توسط Luv Films و T-Series Films تهیه شده است، رانبیر کاپور و شرادا کاپور، در کنار دیمپل کاپادیا و آنوبهاو سینگ باسی در نقش‌های مکمل کلیدی بازی می‌کنند.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Tu Jhoothi Main Makkaar 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 902 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(