دانلود زیرنویس فارسی فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey 2023

3.8/10 10,128
16نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

پس از اینکه کریستوفر رابین آنها را برای دانشگاه رها می کند، پو و پیگلت در جستجوی منبع جدیدی از غذا دست به یک حمله خونین می زنند.

دانلود زیرنویس فارسی Winnie the Pooh: Blood and Honey 2023 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم وینی پو: خون و عسل 2023

Persian subtitles for Winnie the Pooh: Blood and Honey 2023

کلیه زیرنویس های این فیلم تا تاریخ 1401/01/01 قرار گرفت

نسخه هماهنگ با WebDL ، WEBRip اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey 2023

داستان زیرنویس فارسی فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey 2023

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey 2023 – کریستوفر رابین در دوران کودکی خود با وینی د پو، پیگلت و دوستانشان دوست شد و بازی می‌کرد و همچنین برای آنها غذا تهیه می‌کرد. او رشد می‌کند، و این ملاقات‌ها و همچنین عرضه مواد غذایی نادرتر می‌شود و باعث می‌شود پو و دیگران به‌طور فزاینده‌ای گرسنه و ناامید شوند. وقتی کریستوفر به کالج می‌رود، بازدیدها به‌طور کامل متوقف شده و باعث می‌شود که پو و پیگلت کاملاً وحشی و بی بند و بار شوند و در نتیجه ایور و سایرین در مقطعی کشته و خورده شوند. کریستوفر رابین اکنون در کنار همسر جدیدش به جنگل بازگشته است، به این امید که او را به دوستان قدیمی خود معرفی کند. با احساس خیانت، پو و پیگلت به جنایت مرگبار گروهی از دختران دانشگاهی می‌پردازند که در یک کلبه روستایی ساکن هستند.

 

درباره زیرنویس فارسی فیلم وینی پو: خون و عسل

وینی-د-پو: خون و عسل (به انگلیسی: Winnie-the-Pooh: Blood and Honey) فیلمی اسلشر و مستقل به نویسندگی و کارگردانی ریس فریک-واترفیلد است که در آن امبر دوگ تورن، ماریا تیلور، دانیل رونالد، ناتاشا توسینی، می کلی، پائولا کویز، ناتاشا رز میلز، نیکولای لئون، کریگ دیوید داوست و کریس کوردل ایفای نقش می‌کنند. این فیلم که به عنوان بازگویی ترسناک از مجموعه‌کتاب‌های کودکانهٔ وینی د پو اثر آلن الکساندر میلن و ای. اچ. شپرد عمل می‌کند، به دو شخصیت انسان‌نمای «وینی د پو» و «پیگلت» می‌پردازد، که پس از بازگشت «کریستوفر رابین» بالغ از دانشگاه، اکنون به قاتلان زنجیره‌ای تشنهٔ خون تبدیل شده‌اند و یک وحشیگری مرگبار را آغاز می‌کنند.

 

شما می‌توانید زیرنویس فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey 2023 را به زبان فارسی به همراه تمامی زیرنویس های موجود در یک فایل فشرده از باکس دانلود، دریافت نمایید.

  • 0
  • 79 views
  • باکس دانلود
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0
  • عوامل و بازیگران
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(